rodzicekangury.pl


ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNE WARSZTATY DLA KOBIET W CIĄŻY

„RODZICE KANGURY"  

(19.09.2019r., godz. 17:00 – 20:50, miejsce warsztatów: Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny w Warszawie, ul. Madalińskiego 25)

Z osobą towarzyszącą Sam/a
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach informacyjnych przez Medbest Care sp. z o.o. z siedzibą w Magdalence ul. Leśna 14, w szczególności na otrzymywanie informacji dotyczących warsztatów Kampanii Rodzice Kangury, zaleceń medycznych przygotowanych przez Medbest Care sp. z o.o. oraz produktów i usług Medbest Care sp. z o.o. oraz partnerów Kampanii Rodzice Kangury.

Mając na względzie ochronę i bezpieczeństwo Państwa danych osobowych oraz ze względu na fakt, że w dniu 25 maja 2018 r. weszły w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest Medbest Care sp. z o.o. ul. Leśna 14, Magdalenka, NIP: 1231309985. Ochrona danych osobowych odbywa się zgodnie z przepisami powszechnie obowiązującego prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach. Dane są przechowywane w celu realizacji warsztatów Kampanii Rodzice Kangury. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do zmiany danych lub ich usunięcia z bazy naszych kontaktów poprzez wysłanie maila z taką informacją na adres: biuro@rodzicekangury.pl

Udostępnij ten artykuł
Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Dalsze informacje Ok